Студентська організація BEST Lviv організовує Local BEST Course на тему «Створення музики»

Львівський локальний осередок BEST
BEST Lviv

16–25 серпня 2021 року студентська організація BEST Lviv – локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST – організовує Local BEST Course із назвою BBC: BEST Beat Course. Тема – «Створення музики».

У новому форматі BEST Local Course вперше запрошує студентів технічних університетів України долучитися до освітнього курсу у мальовничому місті Лева. Саме тут учасники матимуть змогу оволодіти потрібними знаннями та навичками для створення музики.

BEST (Board of European Students of Technology) – міжнародна неприбуткова, неполітична, молодіжна громадська організація.

Локальний осередок BEST Lviv діє у Національному університеті «Львівська політехніка» з 2002 року.