Студентові Коломийського політехнічного коледжу призначено іменну стипендію Верховної Ради України

Коломийський політехнічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.10.2016 р. студентові Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Андрію Зелінському (група А-41) призначено іменну стипендію Верховної Ради України на 2016/2017 навчальний рік.

Студентський та педагогічний колективи коледжу вітають Андрія з призначенням іменної стипендії, бажають йому міцного здоров’я, успіхів у навчанні та громадському житті!

Наказ МОН України від 07.10.2016 № 1213 «Про призначення іменних стипендій Верховної ради України студентам вищих навчальних закладів на 2016/17 навчальний рік»