Студенток запрошують до участі у хакатоні SheBuilds Ukraine, присвяченому післявоєнній відбудові України

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

Посольство України в Канаді запрошує Національний університет «Львівська політехніка» долучитися до першого хакатону для українських студенток SheBuilds Ukraine Hackathon, організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Посольства України в Канаді та Міністерства освіти та науки України.

Мета хакатону – об’єднати талант і досвід українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проєктування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та інших творчих рішень.

Дата проведення заходу – 3–5 березня 2023 року.

Докладна інформація та реєстрація – на сайті хакатону.

З організаційних питань прохання звертатися до представниці компанія WZMH Architects Олени Бодак (ebodak@wzmh.com) або до радника з економічних питань Посольства України в Канаді Петра Петренка (petro.petrenko@mfa.gov.ua, petro0petrenko@gmail.com).