Студентки Університету взяли участь у Європейській конференції молодих інженерів у Варшаві

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фото з конференції

У рамках програми NAWA за сприяння Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» 17–19 квітня 2023 року відбулася ХІ Європейська конференція молодих інженерів у Варшаві, Польща.

Тематика конференції стосується хімічної та біомедичної інженерії, технологічного обладнання, інших інженерних дисциплін тощо. Основні цілі цієї зустрічі – інтегрувати молодих вчених у спільноту, де можна обмінюватися думками та ідеями, а також надати можливість учасникам презентувати свою роботу, отримавши зворотній зв’язок на ранній стадії досліджень.

Студентки Львівської політехніки взяли участь у цій конференції та гідно представили наш університет у європейському освітньо-науковому просторі.

Стежте за новими повідомленнями про майбутні конференції, академічну мобільність тощо на сторінках Центру міжнародної освіти!