Студентки кафедри обліку та аналізу стали призерами Всеукраїнської олімпіади з обліку й аудиту

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
призери Всеукраїнської олімпіади

На базі Тернопільського національного економічного університету 11–13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 73 провідних вищих навчальних закладів України (133 учасники).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». Тестові завдання студенти виконували у залі електронних ресурсів з використанням програми для комп’ютерного тестування MyTest.

Студентки кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Олеськів і Наталія Кобець стали призерами олімпіади, здобувши відповідно ІІІ і V місце.

Колектив кафедри вітає переможців та бажає їм майбутніх наукових та навчальних звершень!

призери Всеукраїнської олімпіади грамота диплом