Студентки Технологічного коледжу вибороли I місце у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Переможці конкурсу

Уже двадцять восьмий раз Хмельницький національний університет та його Студентський Будинок моделей провели конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

Цього року до різних номінацій було подано 181 конкурсну роботу з 11 закладів вищої освіти та з 14 закладів фахової передвищої освіти.

За підсумками конкурсу колекцій одягу I місце в номінації «Молода надія» виборола колекція Moto-vacation авторства студенток спеціальності «Дизайн» Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Марти Бардак та Галини Різник. Керівниками робіт є Олександра Алфьорова та Галина Джала.

Адміністрація коледжу вітає молодих митців із перемогою, висловлює подяку керівникам і бажає творчого натхнення та нових здобутків!

Афіша конкурсу Переможці конкурсу Переможці конкурсу