Студентки Технологічного коледжу Львівської політехніки здобули II місце в обласних змаганнях з бадмінтону

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

10 травня 2017 року в Дрогобицькому державному музичному училищі імені В. Барвінського відбулися змагання з бадмінтону серед студентів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Львівської області.

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли команди юнаків та дівчат. Хлопці не змогли пройти до фіналу і посіли шосте місце, натомість дівчата знову потішили і другий рік поспіль здобули друге місце, поступившись у фіналі команді Новороздільського політехнічного коледжу з рахунком 1:2.

Команду бадмінтоністок у складі Світлани Рехман і Надії Палайди до змагань готував викладач фізичного виховання коледжу В.В. Трухан.