Студентки Технічного коледжу Львівської політехніки стали третіми на обласних змаганнях із шахів

За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту
Герб Львівської політехніки

У приміщенні Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» завершились змагання з шахів серед студентів вищих навчальних закладів Львівщини І–ІІ рівнів акредитації, які відбуваються в межах Спартакіади Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Загалом в змаганнях взяли участь юнаки і дівчата з 18 навчальних закладів області.

Серед дівчат чемпіонство отримала команда Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша, друге місце посіла команда Дрогобицького коледжу нафти і газу, а третьою стала команда господарів – Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Серед юнаків перемогу отримала команда Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій.

Усі команди-призери нагороджені грамотами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.