Студентки Львівської політехніки здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації, кафедра соціології та соціальної роботи
Скріншот з онлайн-заходу

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Журналістика», фінал якого відбувся 6 квітня на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, – студентка Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Андріана Пукас. Вона здобула диплом другого ступеня.

Дослідження «Гастрономічна журналістика та достовірність інформації: специфіка дотримання журналістського стандарту» Андріана виконувала як курсову роботу під керівництвом кандидата наук із соціальних комунікацій, старшого викладача кафедри журналістики та засобів масової комунікації Наталії Дзьомби.

В Ужгородському національному університеті 8 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія».

Студентка IV курсу кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки Юлія Чабаренко посіла ІІІ призове місце із темою «Особливості дистанційної форми навчання у закордонних та українських закладах вищої освіти».

Наукове керівництво роботою здійснювала доцент кафедри соціології та соціальної роботи, к. політ. н. Оксана Макух.