Студентки кафедри ТПП представили львівський психологічний осередок на всеукраїнському форумі

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Студентки кафедри теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» виступили як представники львівського психологічного осередку на Регіональному круглому столі «Психологічна допомога в умовах сьогодення», який проходив у рамках VІ Всеукраїнського науково-практичного форуму «Психологічна допомога: від кризи до ресурсу» (з нагоди Всеукраїнського дня психолога) від Комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Під час заходу було представлено власні наукові дослідження студентів, які вже мають також і апробацію на міжнародних конференціях, а найближчим часом будуть опубліковані у фахових виданнях України за спеціальністю 053 «Психологія».

Керівництво науковим дослідженням здійснила канд. політ. наук, ст. викладач кафедри теоретичної та практичної психології Ольга Свідерська.