Студентки кафедри прикладної лінгвістики здобули ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі художнього перекладу

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Відбувся сьомий Всеукраїнський конкурс художнього перекладу для молодих перекладачів, який щорічно напередодні Міжнародної науково-практичної конференції «Мови і світ: дослідження та викладання» організовує факультет іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Цього року це свято перекладацького мистецтва було приурочено до 100-річчя заснування вишу.

У конкурсі взяли участь зо пів сотні молодих перекладачів з усієї України. Журі визначало переможців у двох номінаціях: «Найкращий переклад з англійської мови» і «Найкращий переклад з німецької мови».

За підсумками конкурсу у другій номінації студентки кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» Соломія Демберецька, Іванна Понайда, Юлія Турчин та Оксана Куртяк, Марія Хар здобули друге місце.

Науковий керівник – асистентка кафедри прикладної лінгвістики Тетяна Балашова.