Студентки кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки (освітня програма «Міжнародні відносини») Злата Климова (група МВ-24) і Дарʼя Бурій (група МВ-32) 12–13 квітня 2024 року відвідали захід LevelUp!2024, що відбувався у місті Брюсселі, Бельгія. Дівчата представляли Національну організацію скаутів України (Злата) та Ініціативу «Посли європейської молоді» (Дарʼя) у складі делегації від Національної молодіжної ради України.
LevelUp! 2024 організовано Європейським молодіжним форумом у рамках Європейського тижня молоді у партнерстві з Європейською комісією та Європейським парламентом. Цьогорічна тема заходу – «Моя Європа – мій голос». Це про поєднання особистих пристрастей із демократичною участю, сильною мотивацією учасників діяти й заохочувати молодих людей у їхніх рідних країнах голосувати на виборах до Європарламенту 2024 року.
Ця подія з розбудови потенціалу зібрала 1300 європейців, щоб зустрітися, обмінятися думками й дізнатися, як підвищити свою активність і демократичну участь.
«Найцінніше для мене було те, що голос української молоді був почутий. Разом із Послами європейської молоді з інших країн мала змогу провести 3 воркшопи на тему «Як правильно говорити про Україну?», де розповідали європейській молоді більше про Україну і правильну комунікацію щодо подій, людей та явищ, що відбуваються в нашій країні. Також важливими для мене стали слова підтримки та вдячності від відвідувачів воркшопу. Ще однією цінною річчю для мене було спілкування з молодіжними представниками різних країн, обговорення молодіжної роботи і політики в їхніх країнах, а також обіг ідеями та думками щодо молодіжних проєктів. Це був неймовірний досвід, адже дуже важливо, щоб українська молодь теж була рушієм євроінтеграції нашої країни та стала частиною європейської молодіжної спільноти», – поділилася своїми враженнями учасниця Дар’я.
Кафедра політології та міжнародних відносин пишається здобутками своїх студентів! Міжнародна мобільність є запорукою професійного розвитку здобувачів освітньої програми «Міжнародні відносини».
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-1.jpg?itok=v8pEGT1O)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-2.jpg?itok=YcRvM1Ys)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-3.jpg?itok=Qww5ftOW)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-4.jpg?itok=XtX4tsZw)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-5.jpg?itok=iEfQVlHV)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-6.jpg?itok=6Wqg28eU)
![Фото із заходу в Бельгії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/1/para/gallery/pmv-7.jpg?itok=iVGXFqP9)