Студентки кафедри ПМВ пройшли практику в Почесному консульстві Литовської республіки у Львові

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Практикантки

Студентки кафедри політології та міжнародних відносин Львівської політехніки мали змогу пройти практику в Почесному консульстві Литовської республіки у Львові.

Два тижні, наповнені різними цікавими завданнями, корисною інформацією та доброзичливим ставленням, проминули як один день. Працівниця Почесного консульства розповідала про тонкощі роботи в установі, показувала наочно багато важливих для спеціальності документів, розповідала про цікаві випадки на роботі й давала багато практичних завдань, які стосувались бакалаврських робіт.

Завдяки цій практиці представниці Львівської політехніки мали змогу не лише закріпити отримані в Університеті знання, а й отримати багато нового і використати це на практиці.