Студентки кафедри обліку та аналізу здобули призи від всеукраїнського бухгалтерського журналу «Дебет-Кредит»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Завершилися змагання за електронну передплату на всеукраїнський бухгалтерський журнал «Дебет-Кредит» на перше півріччя 2023 року. Доцент кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Володимир Чубай п’ять років поспіль проводить таке змагання серед студентів бакалаврату і магістратури у весняному та осінньому семестрах.

Переможцями цьогоріч стали студентки бакалаврату (за спеціальністю «Облік і оподаткування»), які в осінньому семестрі 2022 року мали високі результати навчання з дисципліни «Судово-бухгалтерська експертиза»: Іванна Лішнянська, Ольга Стецюк, Ірина Саварин та Анастасія Майструк (ОП-31). За найвищий результат навчання з дисципліни «Організація і методика аудиту» електронну передплату здобула також магістриня Катерина Юрчишин (ОПАГ-11).

Кафедра обліку та аналізу висловлює щиру вдячність команді всеукраїнського журналу «Дебет-Кредит» за надання студентам додаткових можливостей для професійного розвитку!