На базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг» за I та II освітньо-кваліфікаційними рівнями вищої освіти.
На конкурс надійшли роботи із 48 вишів України. З кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було подано роботи 4 студенток магістерського рівня та 4 – бакалаврського.
За підсумками конкурсу дипломи здобули дві представниці нашого університету:
- Ярина Яричевська – диплом I ступеня (магістри); керівник – доцентка Наталія Косар;
- Катерина Гаран – диплом III ступеня (бакалаври); керівник – доцентка Юлія Савченко.
Наукові керівники робіт отримали подяки за високий професіоналізм та якісне керівництво здобувачами вищої освіти.
Колектив кафедри маркетингу і логістики вітає студенток та їхніх наукових керівників і бажає їм натхнення та подальшого розвитку цікавих маркетингових ідей у випускних кваліфікаційних роботах!
![Диплом переможця конкурсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/22/para/gallery/ml-45222191110707933112745707916782828871541957n.jpg?itok=KyPqk7WH)
![Диплом переможця конкурсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/22/para/gallery/ml-45230958710707933279412355274005587559595705n.jpg?itok=wX0dXDm5)
![Подяка керівникові](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/22/para/gallery/ml-45238450810707932746079075636390428491845430n.jpg?itok=CrOLjEHi)
![Подяка керівникові](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/22/para/gallery/ml-45255914610707932879412396392557652819097065n.jpg?itok=Fk3xlxeM)