Студентки кафедри МЛ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт з маркетингу

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фрагмент диплома переможця

На базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг» за I та II освітньо-кваліфікаційними рівнями вищої освіти.

На конкурс надійшли роботи із 48 вишів України. З кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було подано роботи 4 студенток магістерського рівня та 4 – бакалаврського.

За підсумками конкурсу дипломи здобули дві представниці нашого університету:

• Ярина Яричевська – диплом I ступеня (магістри); керівник – доцентка Наталія Косар;
  • Катерина Гаран – диплом III ступеня (бакалаври); керівник – доцентка Юлія Савченко.

Наукові керівники робіт отримали подяки за високий професіоналізм та якісне керівництво здобувачами вищої освіти.

Колектив кафедри маркетингу і логістики вітає студенток та їхніх наукових керівників і бажає їм натхнення та подальшого розвитку цікавих маркетингових ідей у випускних кваліфікаційних роботах!

Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Подяка керівникові Подяка керівникові