Студентки кафедри менеджменту організацій здобули перемоги на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Анастасія Цапулич і Юлія Злидник

В Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством». За її підсумками наукова робота студентки кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» Анастасії Цапулич «Розвиток ІТ-сфери України: чинники та напрями активізації» здобула диплом І ступеня.

Науковий керівник – д. е. н., професор кафедри менеджменту організацій Любов Гальків.

Вітаємо студентку-переможницю та її наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів і нових звершень!

У Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Підприємництво».

Студентка кафедри менеджменту організацій Юлія Злидник посіла третє місце серед 118 претендентів і нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри МО Мар’яна Гвоздь.

Бажаємо Юлії здобути ще не одну перемогу, а Мар’яні Ярославівні – старанних студентів, які, прислухаючись до її настанов, упевнено йтимуть до перемоги!

Мар’яна Гвоздь Юлія Злидник Анастасія Цапулич