Студентки кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту енергетики та систем керування Анна Жукова та Соломія Марків взяли участь у Міжнародній літній школі Energy Efficiency in Industry, яка проходила з 24 по 28 червня 2024 року на факультеті енергетики та аеронавтики Варшавської політехніки (м. Варшава, Польща).
Під час літньої школи учасники мали можливість ознайомитися з технологіями та обладнанням для обігріву приміщень, кондиціонування, забезпечення холодом. Також студенти ознайомилися з методами підвищення енергоефективності цього устаткування.
Представниці Львівської політехніки підтвердили, що участь у цій програмі дала їм можливість поглибити знання у сфері енергоефективності промислового обладнання та здобути цінний практичний досвід. Міжнародне освітнє середовище сприяло вдосконаленню комунікаційних навичок. Студенти мали нагоду працювати з найсучаснішими технологіями й обладнанням, які використовують у Варшавському університеті технологій, співпрацювати з викладачами та студентами з різних країн. Це дало їм можливість розширити професійні знання та сформувати новий погляд на дослідження і проєкти, які вони виконують у Львівській політехніці. Отримані знання стануть корисними для розроблення систем керування енергетичним обладнанням та підвищення енергоефективності багатьох промислових процесів.
Стажування стало можливим завдяки організаційній роботі Центру міжнародної освіти нашого університету, а також дирекції Інституту енергетики та систем керування.
Анна Жукова та Соломія Марків зазначили, що такі міжнародні програми сприяють освітньому, професійному й особистісному зростанню студентів, а отже – є надзвичайно корисними!
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/8/para/gallery/avkt-wars-5.jpeg?itok=YkTfLvf_)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/8/para/gallery/avkt-wars-2.jpeg?itok=Dsg0_pqQ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/8/para/gallery/avkt-wars-3.jpeg?itok=8w1PfwDJ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/8/para/gallery/avkt-wars-4.jpeg?itok=a6Xl-UD-)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/8/para/gallery/avkt-wars-1.jpeg?itok=2CpPb4gv)