Студентки Інституту сталого розвитку отримали сертифікати міжнародного факультативного курсу

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Студентки ІСТР отримали сертифікати

Студентки кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Софія-Саманта Войтович, Марія Троняк і студентка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Дзвенислава Точ отримали сертифікат, який засвідчує успішне виконання програми міжнародного факультативного курсу «Системи управління знаннями та підтримки прийняття рішень» для студентів спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Розробник курсу – візит-професор Національного університету «Львівська політехніка», PhD Мірослав Борковскі, професор Гданської вищої школи (м. Гданськ, Польща).

Студентки ІСТР отримали сертифікати Студентки ІСТР отримали сертифікати Студентки ІСТР отримали сертифікати Студентки ІСТР отримали сертифікати