Студентки Інституту архітектури та дизайну навчались у Варшавській політехніці

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з навчання у Польщі

Два роки тривала співпраця у рамках проєкту від NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) із серії «Стратегічне партнерство», реалізована факультетом геодезії і картографії та факультетом архітектури Варшавської політехніки й Інститутом геодезії та Інститутом архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».

Окрім наукових заходів, було реалізовано програму академічної мобільності. Кілька студенток нашого університету отримали можливість навчатись на архітектурному факультеті Варшавської політехніки. В останньому семестрі з кафедри містобудування навчалися Тетяна Черноморець, Ірина Осташевська, Марта Комарніцька; з кафедри архітектурного проєктування – Анастасія Сташук, Юлія Качмар та Вікторія Вітовська.

Студентки Львівської політехніки виконали проєкт громадської споруди, як це прийнято у Варшавській політехніці – з макетом та участю у виставці, а також ознайомилися з містобудівними опрацюваннями територій.

Фото з навчання у Польщі Фото з навчання у Польщі