Студентки ІНЕМ Львівської політехніки стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Молодий експерт України»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
переможці конкурсу «Молодий експерт України»

21 лютого 2017 року на кафедрі обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України», який проводила Всеукраїнська бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік».

Регіональний представник видання Тамара Горбунова привітала переможців та учасників, розповіла про нові конкурси та акції, подарувала присутнім цікаві та корисні довідково-інформаційні матеріали.

Грамотами були нагороджені переможці: студентки групи ОПм-12 Діана Мигальницька та групи ОА-43 Світлана Чудійович. Подякою відзначено ще одну учасницю конкурсу – студентку групи ОАсп-21 Оксану Федину. Грамотами також були нагороджені наукові керівники студентів: к.е.н., старший викладач О.С. Лемішовська, асистент В.Я. Оліховський та к.е.н., доцент В.І. Воськало.

Кафедра обліку та аналізу вітає переможців та їхніх керівників та бажає їм подальших наукових звершень!