Студентки ІНЕМ – призерки Всеукраїнського конкурсу робіт з менеджменту інвестиційної діяльності

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

20 квітня 2021 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності». На конкурс було подано 81 роботу (взяло участь 119 студентів), що представляли 35 університетів України.

У підсумковій науково-практичній відеоконференції взяли участь і стали переможцями з дипломами ІІ ступеня дві студентки Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки:

• Анастасія Омелянчук (магістр кафедри зовнішньо-економічної та митної діяльності) з роботою на тему «Розвиток венчурного фінансування інноваційної діяльності», керівник – д.е.н., професор Ольга Мельник;
  • Олена Повар (магістр І курсу кафедри менеджменту організацій) з роботою на тему «Інноваційна стратегія адаптації виробників комплектуючих до автотранспортних засобів», керівник – к.е.н., доцент Тетяна Кулініч.
Олена Повар Анастасія Омелянчук