Студентки ІГСН Львівської політехніки – призери всеукраїнського конкурсу наукових робіт та олімпіади

ІГСН Львівської політехніки
призери конкурсу наукових робіт та олімпіади

24 квітня 2018 року на кафедрі соціології та соціальної роботи Ужгородського національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота».

Студентка кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Олександра-Марія Джавадян здобула диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри СР Мар’яна Школяр.

Докладніше: Сторінка кафедри соціології та соціальної роботи у соцмережі Фейсбук

26 квітня 2018 року на базі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», участь у якому взяли четверо студенток кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Одна з представниць Університету – Олена Мельник – стала переможцем і здобула диплом II ступеня. Науковий керівник – к.істор.н., асистент кафедри СКІД Наталія Вовк.

Докладніше: Сторінка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності у соцмережі Фейсбук

призери конкурсу наукових робіт та олімпіади подяка призери конкурсу наукових робіт та олімпіади