Студентки-політологи ІГСН перемогли на Всеукраїнській олімпіаді та Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Студентки ІГСН

12 травня 2018 року на базі Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю.

За його підсумками магістрант кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Роксана Щукіна здобула диплом І ступеня. Студентка Анна Безнісько одержала сертифікат.

Наукові керівники: від кафедри політології та міжнародних відносин – Л.О. Дорош, від кафедри іноземних мов – М.З. Проць.

16–18 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології.

Представниці кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» цього року зібрали всі призові місця: Богдана Воят здобула диплом І ступеня, Яна Мущенко – ІІ ступеня, Наталія Олійник – ІІІ ступеня.

У загальному рейтингу університетів Львівська політехніка здобула заслужену перемогу.

Студентки ІГСН Студентки ІГСН дипломи диплом