27 квітня 2024 року в «Бухті Вікінгів» за сприяння Західного регіонального управління держприкордонслужби відбулися змагання Kordon Race. Це вже третій щорічний захід, що поєднує в собі змагання з перешкодами й навчальні майстер-класи, спрямовані на адаптацію життя у країні, що воює.
Студентки кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки Юлія Мацях, Олена Пержола і Тетяна Хвастик разом з доценткою кафедри Боженою Іваницькою були запрошені організаторами заходу як фотокореспонденти.
У змаганнях брали участь команди дванадцяти прикордонних загонів України, ветерани російсько-української війни, команда працівників Львівської міської ради та діти. У програмі змагань були номінації Tеаm, Children, Individual, Special Ultra, а також майстер-класи.
- Біг з перешкодами. Захопливі 5 забігів з перешкодами, де кожен міг випробувати свої сили та навички, включаючи ветеранів, дітей, любителів і професіоналів.
- VR-тренажери. Тренажери, що дають змогу стати пілотом FPV-дрона або оператором протитанкових засобів та постріляти із «Джавеліна».
- Тактична медицина. Тренінг, де кожен міг вивчити, як поводитися під час обстрілу, уникнути контузії та надати першу медичну допомогу.
- Мінна небезпека. Можливість наглядно продемонструвати дітям, із чим не можна гратися і як вберегти себе від небезпеки.
- Кінологи. Зона, де на власні очі можна було побачити, як службові собаки використовують свої надздібності під час пошуку різних заборонених чи небезпечних речовин і предметів.
«200 літрів бограчу» – окрема відпочинкова зона, де кожен міг поласувати справжнім закарпатським бограчем та гарно провести час.
Наступного року організатори обіцяють відвідувачам ще більше цікавих змагань та майстер-класів.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received980113487045098.jpeg?itok=2m3KCjx8)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received342447095127582.jpeg?itok=pYSVicIq)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received344850645273716.jpeg?itok=hja6voU6)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received392838176954694.jpeg?itok=IZMy4lTQ)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received813699183987231.jpeg?itok=tJJJmZ-0)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received820425743345513.jpeg?itok=qI1zMACM)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received847600380745357.jpeg?itok=ptjBVxSB)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received849430140327777.jpeg?itok=M0yFkh_0)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received895158782411602.jpeg?itok=3HtiwDty)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received969446401577893.jpeg?itok=3-Zws8_i)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received970385524204805.jpeg?itok=aHN1-uxu)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received987927746011960.jpeg?itok=gN9uPinp)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received350654224231874.jpeg?itok=pXN_0Cu5)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received1104450077437215.jpeg?itok=UG6OemMj)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received1178367356941166.jpeg?itok=-uwC-p8U)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received1196604415041344.jpeg?itok=pZdlLpRR)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received1592792151295041.jpeg?itok=ODE9F3H1)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received2099053320461717.jpeg?itok=yW_31p6z)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/2/para/gallery/zh-received345802831845151.jpeg?itok=AxWGQh-Q)