Студентки бакалаврату кафедри обліку та аналізу вибороли призи від бухгалтерського журналу «Дебет-Кредит»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Завершилися змагання за електронну передплату на всеукраїнський бухгалтерський журнал «Дебет-Кредит» на друге півріччя 2023 року. Переможницями стали студентки бакалаврату спеціальності «Облік і оподаткування», які у весняному семестрі 2023 року мали високі результати навчання з дисципліни «Аудит» і проходитимуть восени другу частину тренінгової програми від PwC Lviv SDC – Адріана Вінтоняк (група ОП-22) та Андріяна Кіра (ОП-31). За вагомі наукові досягнення електронну передплату здобула також студентка четвертого курсу Ольга Стецюк (ОП-41).

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щиру вдячність команді всеукраїнського журналу «Дебет-Кредит» за надання студентам додаткових можливостей для професійного розвитку!

З питань подальших змагань за передплату на провідне всеукраїнське бухгалтерське видання звертайтесь до професора кафедри ОА Володимира Чубая.