Студентка Технологічного коледжу перемогла на конференції до 150-річчя від дня народження Андрея Шептицького

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Науково-дослідницька конференція «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації», присвячена вшануванню 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, відбувалася  в три етапи. Учасниками конференції були студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівської області.

15 липня 2016 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені С. Крушельницької відбувся ІІІ тур конференції. Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли студенти Вікторія Слободянюк з науково-дослідницькою роботою на тему «Андрей Шептицький – народний економіст, банкір і кооператор» (керівник Р.Р. Дзвін) та Орест Радух із науково-дослідницькою роботою «Слідами Митрополита Андрея Шептицького» (керівник І.Д. Струж).

За підсумками конференції переможницею стала студентка Технологічного коледжу Львівської політехніки Вікторія Слободянюк. Переможців нагороджено Дипломами та пам’ятними подарунками.

Адміністрація коледжу вітає Вікторію Слободянюк і висловлює подяку викладачеві Р.Р. Дзвону за підготовку студентки до науково-дослідницької конференції.