Студентка Львівської політехніки стала призером конкурсу для студентів Scholarship in Ukrainе

За матеріалами сайту «Дніпроград»
Scholarship in Ukrainе

2 квітня 2019 року в місті Дніпрі підбили підсумок конкурсу для студентів Scholarship in Ukrainе.

– Суть конкурсу полягає в тому, щоб студенти написали аналітичні статті, які стосуються фінансової сфери. Відповідно, вони мали зібрати необхідну інформацію, проаналізувати й на основі цього зробити доповідь. Хто вийшов у фінал, мав приїхати в наше місто і захистити свою роботу, – розповіла Юлія Валуєва, менеджер проекту Scholarship in Ukraine.

Загалом у конкурсі взяли участь 25 студентів. У фінал пройшли п’ять осіб: три по одній тематиці, дві – по другій.

– Загалом дуже сподобалося брати участь в цьому конкурсі, хоч і не одразу вірилося, що щось вийде. Я рекомендую усім брати в ньому участь, тому що це велика і яскрава можливість зарекомендувати себе серед компаній, серед грантодавців, – розповіла одна із призерок, студентка Національного університету «Львівська політехніка» Яна Петрова.

Як зазначили організатори, наразі є компанії, які зацікавлені у подальшому розвитку проекту, тому студенти й надалі зможуть брати участь у проекті Scholarship in Ukraine.