Студентка освітньої програми «Міжнародні відносини» взяла участь у тренінгу Erasmus+ #Talk2Me у Болгарії

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з тренінгу в Болгарії

Нещодавно студентка групи МВ-31 освітньої програми «Міжнародні відносини» кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Злата Фучкіна взяла участь у тренінгу #Talk2Me за підтримки програми Erasmus+. Захід, який організувала організація Synergy Bulgaria, відбувся у селищі Джурово поблизу Софії, Болгарія.

Програма тренінгу стосувалась тематики комунікацій та застосування театральних методів у повсякденному спілкуванні. Серед активностей, до яких залучили учасників, були театральні вистави, методи вербальної та невербальної комунікації, робота в команді та лекції на тематику акторської майстерності.

До проєкту, окрім української команди, долучилися також учасники з Болгарії, Румунії, Греції, Грузії та Італії. Це дало змогу учасникам налагодити міжкультурні зв’язки й донести інформацію про культуру та проблеми, що актуальні в Україні, до людей з різних країн.

Фото з тренінгу в Болгарії Фото з тренінгу в Болгарії Фото з тренінгу в Болгарії