Студентка Львівської політехніки відзначена спеціальним призом за результатами конкурсу есе MindSketch

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Катерина Кухтяк

За результатами участі у конкурсі есе MindSketch від порталу VoxUkraine студентка Національного університету «Львівська політехніка» Катерина Кухтяк (фахове спрямування – «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») відзначена спеціальним призом від конкурсної комісії.

Конкурс організований порталом VoxUkraine спільно з компанією «Київстар», Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання.

VoxUkraine – це аналітична платформа, очолювана групою провідних світових економістів, юристів і членів української політичної спільноти, які працюють задля впровадження реформ в Україні. VoxUkraine став гучним голосом в українській політичній дискусії. Напрацювання авторів публікуються в The New York Times, The Washington Post, Financial Times та всіх провідних виданнях України. Автори також з’являються в ефірі міжнародного та українського телебачення.