Студентка Львівської політехніки у рамках Освітніх літніх курсів від організації BEST побувала в Румунії

Львівський локальний осередок BEST
Освітні літні курси від організації BEST у Румунії

Наталя Сокуренко, третьокурсниця Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», ділиться враженнями про Освітні літні курси від організації BEST у Румунії:

– Перший раз подавалась на Освітні літні курси від організації BEST. Не вірилося, що мене, звичайну студентку, візьмуть, і я зможу чудово, а головне – дешево провести незабутні 2 тижні за кордоном .

Темою мого курсу, який тривав із 31 червня до 10 липня, було «How to train your Roller Coaster». На початку ми вмотивувались поїздкою по Румунії (вкотре переконалася, що не потрібно довіряти стереотипам), дуже сподобалась ця країна, обов’язково туди повернуся.

Академічна частина курсу поділялася на теоретичну і практичну, ми вивчали ЗD-моделювання деталей Роллер коустера, а на практичній у командах створювали макети атракціону.

Найбільше, що сподобалось, – це вечірки, квести, ігри і, звичайно, люди, які створювали незабутню атмосферу!