Студентка Львівської політехніки отримуватиме академічну стипендію Кабінету Міністрів України

За матеріалами сайту ЛОДА
Герб Львівської політехніки

Дев’ятьом студентам вищих навчальних закладів Львівської області призначено академічні стипендії Кабінету Міністрів України на перший семестр 2015–2016 навчального року. Зокрема, стипендію отримає студентка Національного університету «Львівська політехніка» Зоряна Рибчак.

Всього стипендії від уряду призначено 97 студентам вишів України. Розмір стипендії становитиме 1100 гривень на місяць.

Академічну стипендію Кабінету Міністрів України отримують студенти-відмінники двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії упродовж місяця після її закінчення. Кандидатів на її отримання висувають вищі навчальні заклади за погодженою з органом студентського самоврядування пропозицією Вченої ради.