Студентка кафедри ЗМД здобула перемогу на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент»

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
переможці

21 березня 2019 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» («Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»).

Загалом участь у ІІ етапі олімпіади взяли 58 студентів із 22 закладів вищої освіти України (з міст Києва, Харкова, Дніпра, Тернополя, Вінниці, Одеси, Сум, Запоріжжя, Львова та інших). Олімпіада проходила у два етапи, що передбачали тестування та розв’язання комплексної ситуаційної задачі. Оцінювання конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени журі – відомі фахівці у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

За підсумками олімпіади перемогу (І місце) здобула студентка-магістр кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Роксоляна Логвиненко. Керівник – завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професор Ольга Мельник.

Фотозвіт і повні результати олімпіади – на сайті Київського національного торговельно-економічного університету.