Студентка кафедри ЗМД здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі робіт з менеджменту інвестиційної діяльності

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
 Софія Багнюк одержала диплом ІІ ступеня

На базі кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

На підсумковій науково-практичній конференції з доповідями виступили 21 студент з 18 закладів вищої освіти України. Загалом на конкурс подано 76 наукових робіт із 35 закладів вищої освіти. У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 20 провідних науково-педагогічних працівників з усієї України.

За підсумками конкурсу студентка-магістр кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Софія Багнюк здобула ІІ місце й одержала диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професор Ольга Мельник.

на Всеукраїнському конкурсі робіт з менеджменту інвестиційної діяльності  Софія Багнюк одержала диплом ІІ ступеня Софія Багнюк диплом подяка