Студентка кафедри ЗМД посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з управління проектами

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Неля Стасів

17 березня 2017 року на базі Університету економіки та права «КРОК» відбувся ІІ (завершальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Управління проектами».

Фінал проходив у формі міжнародно-практичної конференції на тему «Формування молодіжного потенціалу в управлінні проектами». Для публічного захисту журі конкурсу відібрано чотирнадцять найкращих конкурсних робіт студентів ІІ–V курсів різних вищих навчальних закладів України.

За підсумками конкурсу студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Неля Стасів (фахове спрямування – «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») посіла призове ІІ місце (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент Володимир Жежуха). Наукова робота Н. Стасів була присвячена проблемам формування фандрайзингових проектів у контексті реалізації соціальних підприємницьких ініціатив.

Кафедра вітає свою студентку-переможницю і бажає їй подальших успіхів у науковій діяльності!

Неля Стасів Неля Стасів колаж подяка диплом