26 березня відбулася конференція найбільшої благодійної організації у світі Lions Clubs International. У заході взяла участь студентка третього курсу кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Олена Пержола.
«Тішуся, що мала можливість взяти участь у молодіжному обміні та поділитися враженнями з представниками з усього світу», – каже Олена.
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/27/para/gallery/zh-lion-fbimg1711524056796.jpg?itok=VoCMENDi)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/27/para/gallery/zh-lion-fbimg1711524053872.jpg?itok=IBLwXVtf)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/27/para/gallery/zh-lion-fbimg1711524051278.jpg?itok=1J-3cUod)