Студентка кафедри туризму взяла участь у мандрівці в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна 2014–2020

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото із мандрівки

22–23 жовтня студентка четвертого курсу кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Романа Мох взяла участь у мандрівці новоствореним туристичним маршрутом у рамках проєкту «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці» Програми Польща-Білорусь-Україна 2014–2020.

Як одна з переможниць конкурсу студентських есе, Романа разом з іншими учасниками мандрівки відвідала унікальні об’єкти культурної спадщини таких поселень: Нижанковичі, Грабівниця, Нове Місто, Нижня Вовча, Буньковичі, Смільниця, Терло, Старява, Хирів і Добромиль. За словами Романи, ці об’єкти є маловідомими навіть для українців, а деякі з них є майже повністю зруйнованими. Але вона сподівається, що цей проєкт сприятиме їхньому відновленню та збереженню.

Докладніше про проєкт і більше фотографій з мандрівки – на сайті проєкту та його сторінці у соцмережі Фейсбук.

Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки Фото із мандрівки