Студентка кафедри туризму потрапила до ІІІ туру Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Олена Покальчук

Студентка кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Олена Покальчук за результатами ІІ туру конкурсу – 2020/2021 Стипендіальної програми «Завтра.UA» потрапила до ІІІ туру.

Загалом на конкурс було подано 3500 робіт, до другого туру потрапило 402, а до третього – 301 конкурсна робота, зокрема й Олени Покальчук (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри туризму Наталія Паньків).

ІІІ тур конкурсу – 2020/2021 проходитиме в онлайн-форматі з 5 до 12 квітня 2021 року. Розподіл конкурсантів по групах буде оголошено після 20 березня. Кожен конкурсант має персонально взяти участь в оцінюванні в один проведення туру.

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука надає можливості стипендіатам для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом і створення власних проектів та ініціатив.

Бажаємо Олені перемоги й пишаємось її досягненнями!