Студентка кафедри ТБСФБ – серед лауреатів Всеукраїнського конкурсу робіт «Інтелект молоді»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Переможниця конкурсу

17 жовтня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся фінал V Всеукраїнського конкурсу робіт студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології». Цьогоріч учасниками конкурсу були 40 талановитих студентів, аспірантів та молодих учених з України, Канади, Китаю, Польщі, Словаччини. Захід відбувся під патронатом Professional Association of Environmentalists of the World і Ради молодих учених Міністерства освіти і науки України.

Студентка групи БТ-31 кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Олександра Кушіль з роботою «Розробка технології одержання біодизельного пального з рослинних олій для мобільних виробництв високої продуктивності» (керівник – професор кафедри Святослав Половкович) здобула диплом третього ступеня у номінації «Хіммотологія та раціональне використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів».

Вітаємо лауреатку та її наукового керівника!

Ілюстрація до матеріалу Сертифікат переможця конкурсу Переможниця конкурсу