Студентка кафедри соціології та соціальної роботи ІГСН перемогла у ІІ етапі 80-ї СНТК

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

Переможницею ІІ етапу 80-ї Студентської науково-технічної конференції в Інституті гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки стала студентка кафедри соціології та соціальної роботи спеціальності «Соціологія» Марія Макар (група СО-31).

Доповідачка презентувала журі та учасникам результати дослідженням на тему гумору як інструменту впливу під час війни, науковий керівник – доцент Віктор Савка.

Кафедра соціології та соціальної роботи вдячна за участь і не менш достойне її представлення та демонстрацію своїх здобутків студенткам спеціальності «Соціальна робота» Надії Романишин (науковий керівник – доцентка Марта Козак) та спеціальності «Соціальне забезпечення» Наталії Покровецькій (науковий керівник – старший викладач Наталія Зеленко)!

Пишаємося нашими студентами!