Студентка кафедри СКІД взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ у Туреччині

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото з програми мобільності в Туреччині

Студентка другого курсу освітньої програми «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Національного університету «Львівська політехніка» Вероніка Дудлій взяла участь у молодіжному обміні Sports Are Far From Violence програми Erasmus+. Упродовж 3–9 червня у Туреччині студентка здобувала нові вміння та навики й ділилася з учасниками проєкту цікавою та актуальною інформацією про Україну.

У рамках проєкту молодь відвідувала тренінги, брала участь у командній роботі та інших заходах неформальної освіти.

Проєкт Sports Are Far From Violence реалізується в рамках програми Erasmus+ та націлений на обговорення тем спорту та інклюзії, а також розвиток навичок роботи з молодіжними ініціативами. Партнеркою в цьому проєкті й відповідальною за відбір учасників з України є громадська організація «Розвиток та ініціатива».

Фото з програми мобільності в Туреччині Фото з програми мобільності в Туреччині Фото з програми мобільності в Туреччині Фото з програми мобільності в Туреччині Фото з програми мобільності в Туреччині