Студентка кафедри САПР виступила з доповіддю на VIII Міжнародному конгресі ICICT 2023

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Фрагмент сертифіката

У Лондоні (Велика Британія) відбувся VIII Міжнародний конгрес з інформаційно-комунікаційних технологій ICICT 2023.

Студентка кафедри систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Анастасія Єдигарова (група КН-410) виступила на конгресі з доповіддю на тему «Моделювання систем із експоненціальним та нормальним розподілами параметрів методом «золотого» поділу». Робота, виконана у співавторстві з професором кафедри САПР Петром Кособуцьким, за рішенням Оргкомітету прийнята для опублікування в матеріалах конгресу.

ICICT 2023 націлений на сучасні та нові теми, що стосуються ІКТ і підтримуваних технологій, електронної освіти й комп’ютерних технологій для впровадження інженерних та управлінських програм за допомогою ІКТ. Метою конгресу є надання можливостей для дослідників, представників промисловості та студентів для взаємодії й обміну ідеями, досвідом щодо поточних тенденцій і стратегій для ІКТ.