Студентка кафедри політології та міжнародних відносин взяла участь у проєкті Erasmus+ в Бакуріані (Грузія)

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з тренінгу в Грузії

Студентка другого курсу освітньої програми «Міжнародні відносини» кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Злата Климова нещодавно брала участь у проєкті Erasmus+ під назвою Classroom in Tents у місті Бакуріані, Грузія.

У рамках проєкту було організовано тренінг для молоді, зокрема для студентів, молодіжних лідерів та викладачів із 6 країн світу: України, Естонії, Чехії, Португалії, Німеччини та Словенії. Під час 10-денного заходу учасники отримали знання та навички міжкультурної співпраці, особливостей роботи з молоддю, обмінялися своїм досвідом молодіжної роботи з іншими учасниками проєкту. В ході проведених воркшопів учасникам вдалося покращити свої навички soft-skills, heart-skills та hard-skills.

Упродовж тренінгу також відбувались цікаві інтерактиви з конфлікт-менеджменту і неформального лідерства.