Студентка кафедри політології та міжнародних відносин стажується у парламенті Канади

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Дарина Григоряк

Студенти кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки продовжують брати активну участь у програмах академічної мобільності.

Зокрема, недавно Дарина Григоряк – студентка освітньої програми «Міжнародні відносини» освітнього рівня «магістр» – здобула перемогу в міжнародному конкурсі у рамках програми Canada-Ukraine Parliamentary Program і розпочала двомісячне стажування в парламенті Канади. Керівником стажування Дарини є депутат від консервативної партії Tom Kmiec.

Студентка знайомиться з роботою парламенту, вивчає документи щодо міжнародної співпраці Канади, а також долучається до роботи над документами з розвитку українсько-канадської співпраці.

Дарина розповіла, що це надзвичайно корисний досвід, який допоможе отримати нові знання, а також сприятиме розвитку її професійної кар’єри.

Фото зі стажування Фото зі стажування Дарина Григоряк