Студентка кафедри ПМВ здобула призове місце на ІІІ Всеукраїнському конкурсі робіт на тему Революції гідності

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот із презентації роботи

Студентка кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Анна Лукасевич здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції гідності в межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського з роботою на тему «Помаранчева революція та Революція Гідності: постреволюційний аналіз. До проблеми пошуку варіантів виходу із «замкненого кола». Науковий керівник – доцент кафедри ПМВ Леся Дорош.

Цьогоріч до конкурсу долучилася рекордна кількість охочих. Організатори отримали 71 заявку від 32 навчальних закладів із 16 регіонів України. Особливістю цьогорічного конкурсу стала активна участь студентів з військових закладів вищої освіти.

Серед тем, які досліджували студенти, – правовий, міжнародний, культурологічний, релігійний аспекти Революції Гідності, Євромайдан у контексті попередніх українських революцій та інших протестних рухів у світі, біографії Героїв Небесної Сотні, дослідження впливу інформаційних технологій.

Анна Лукасевич Фото із заходу Скріншот із презентації роботи