Студентка кафедри ПМВ взяла участь у молодіжному обміні Erasmus+ Digital PR & Marketing у Вірменії

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з програми обміну у Вірменії

Студентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки Христина Яремко (група МВ-31) з 5 до 11 листопада 2023 року брала участь у молодіжному обміні Erasmus+ Digital PR & Marketing, який відбувався у місті Єревані, Вірменія. Учасниками заходу стали студенти з Вірменії, Грузії, Греції, Франції, Нідерландів та України.

Програма події була зорієнтована на міжкультурний обмін, а також покращення вмінь і навичок комунікації, підготовку пропорційних матеріалів, презентацію держави на міжнародному рівні. Учасники обговорили основні проблеми, з якими зіштовхується студентська молодь в умовах війни.

Христина розповіла, що завдяки програмі обміну Erasmus+ вона отримала новий досвід, знайшла однодумців та друзів, представила Україну на міжнародному рівні.

Фото з програми обміну у Вірменії Фото з програми обміну у Вірменії