Студентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки Христина Яремко (група МВ-31) з 5 до 11 листопада 2023 року брала участь у молодіжному обміні Erasmus+ Digital PR & Marketing, який відбувався у місті Єревані, Вірменія. Учасниками заходу стали студенти з Вірменії, Грузії, Греції, Франції, Нідерландів та України.
Програма події була зорієнтована на міжкультурний обмін, а також покращення вмінь і навичок комунікації, підготовку пропорційних матеріалів, презентацію держави на міжнародному рівні. Учасники обговорили основні проблеми, з якими зіштовхується студентська молодь в умовах війни.
Христина розповіла, що завдяки програмі обміну Erasmus+ вона отримала новий досвід, знайшла однодумців та друзів, представила Україну на міжнародному рівні.
![Фото з програми обміну у Вірменії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/13/para/gallery/pmv-yer-erevan-1.jpg?itok=iIZ_bgGD)
![Фото з програми обміну у Вірменії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/11/13/para/gallery/pmv-yer-afisha-khristya.jpg?itok=9hhoLxFf)