Студентка кафедри ПМВ взяла участь у міжнародному молодіжному обміні We rise by lifting others у Грузії

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із заходу в Грузії

Студентка групи МВ-21 кафедри політології та міжнародних відносин ІГСНу Львівської політехніки Анастасія-Юліана Безкопильна взяла участь у молодіжному проєкті мобільності «Молодіжний обмін We rise by lifting others» в рамках програми Erasmus+ K1.

Під час обміну відбулося знайомство з учасниками з інших країн, зокрема Латвії, Грузії та Чехії, учасники багато працювали в командах, слухали лекції про переробку, апсайклінг, вейст менеджмент і виконували різні завдання на базі отриманих знань. Також як фінальний проєкт учасники у командах робили витвори мистецтва зі сміття та непотребу.

Захід відбувався з 27 травня до 4 червня в International Scout Centre Rustavi (м. Руставі, Грузія).

Фото із заходу в Грузії Фото із заходу в Грузії Фото із заходу в Грузії Фото із заходу в Грузії Фото із заходу в Грузії Фото із заходу в Грузії