Студентка кафедри ОА здобула стипендію від провідної міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Ольга Стецюк з колегами

Львівський центр надання послуг міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) нагородив студентку магістратури кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ольгу Стецюк престижною стипендією в розмірі 20 000 гривень на весняний семестр 2023/2024 навчального року.

Стипендію надано за високий рівень знань і навиків з аудиту, фінансового аналізу та англійської мови.

Ініціатором запровадження стипендії від міжнародної аудиторської фірми з «великої четвірки» і співорганізатором піврічного змагання за неї був професор кафедри обліку та аналізу Володимир Чубай.

Ольга Стецюк з колегами Ольга Стецюк з колегами