Студентка кафедри МПА стала переможницею ІІ етапу 80-ї Студентської науково-технічної конференції в ІНЕМ

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Соломія Федик

Переможницею ІІ етапу 80-ї Студентської науково-технічної конференції в Навчально-науковому інституті економіки Національного університету «Львівська політехніка» стала студентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування, яка навчається за освітньою програмою «Менеджмент», Соломія Федик (група МЕ-47).

Студентка продемонструвала високий рівень підготовки під час презентації свого наукового дослідження на тему «Менторство як спосіб покращення ментального здоров’я» (науковий керівник – доцентка кафедри МПА Роксолана Винничук).

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування також висловлює вдячність за презентацію на високому результатів дослідження на тему «Ринок праці України в умовах війни» студентці Ксенії Саладяк (група МЕ-47, науковий керівник – доцентка кафедри МПА Галина Бойківська).

Вітаємо студентів та наукових керівників з вагомим досягненням і бажаємо подальших наукових успіхів!

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Соломія Федик