Студентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Вікторія Назаренко

Завершився Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, організований Національною академією наук.

Диплом І ступеня у номінації «Кращі наукові роботи здобувачів вищої освіти» одержала Вікторія Назаренко – здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (група ЕВ-43) Національного університету «Львівська політехніка».

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва щиро вітає Вікторію та її наукового керівника – к.е.н, доцента кафедри Ірину Пасінович – з вагомим здобутком, бажає творчого натхнення і подальших звершень на науковій ниві.

Докладніше про підсумки конкурсу – у доданому файлі.