Студентка Інституту економіки і менеджменту здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі робіт з антикризового менеджменту

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Альона Рискальчук

У Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із спеціалізації «Антикризовий менеджмент».

Студентка Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Альона Рискальчук, представивши наукову роботу «Імідж-технології як імперативи реалізації антикризового менеджменту в умовах забезпечення економічної безпеки підприємства», здобула І місце серед учасників із 23 закладів вищої освіти України.

Науковий керівник – Світлана Лихолат, доцент кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки.